banner

Kullanım Koşulları

Webyazari.com güncel haberleri ve sosyal içerikleri takip edebileceğiniz, bilgi verici konular içeren güncel bir platformdur. Tamamen eğlenmek ve bilgilenmek amacı ile kurulmuştur.

Web sitemizde şahıslara hakaret edici sözler kullanmak Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır.

Web sitemizde her türlü siyasi konunun tartışılması Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır. Bu tür içeriklere sahip olan paylaşımlarınız editörlerimiz tarafından silinecektir.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da Uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar/yorumlar yazılması Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır.

Sitemizde paylaşım ve yorum yapan tüm kullanıcı ve yazarlar T.C.K 20.’ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.’cü maddesinin (2).’ci fıkrasına göre kendi yazdıklarından kendileri sorumludur.

Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılması Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır..

Tehdit edici küfürler, örf ve adetlere karşı nefret dolu mesajlar/yorumlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik yazılar yazmak ve materyaller kullanmak Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır.

Her türlü telif hakkı içeren mesaj/yorum yazılması Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır.

Web sitemizdeki bir kullanıcının diğer bir kullanıcıya hakaret içeren ve küçük düşürücü mesaj/yorum yazması kesinlikle Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır. Bu tarz mesajlar/yorumlar editörlerimiz tarafından silinecektir.

Web sitemizde yer alan hiç bir bitkisel öneri, bakım ve güzellik formülleri, cilt bakım ve sağlık önerileri doktor tavsiyesi değildir. Bu nedenle Webyazari.com oluşabilecek sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Web Sitemizde kişiler/firma ve markalar hakkında gerçekleri yansıtmayan, hakaret edici ve küçük düşürücü mesaj/yorum yazmak ve paylaşımda bulunmak Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır. Bu tür mesaj ve yorumlar editörlerimiz tarafından silinecektir.

Web Sitemizde kaynak gösterilmeden alıntı yapılarak içerik/haber paylaşılması Webyazari.com ilkelerine aykırıdır ve yasaktır.

Kaynak gösterilerek paylaşılan içeriklerden dolayı oluşabilecek herhangi sorundan Webyazari.com sorumlu tutulamaz.

Editörlerimiz kurallara uymayan mesajları/yorumları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İş bu koşullar ve gizlilik esaslarını Webyazari.com web sitesini kullanan veya ziyaret eden herkes kabul etmiş sayılır.